Zabezpieczenie rejonu operacyjnego JRG Wodzisław Śląski

Dzisiaj (09.06.2022) o godzinie 16:05 zostaliśmy zadysponowani na zabezpieczenie rejonu operacyjnego JRG Wodzisław Śląski w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim. Chwile po zameldowaniu się na garażu komendy zostaliśmy zadysponowani do zalanej piwnicy w Urzędzie Skarbowym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Głowackiego 4. Po dojeździe na miejsce wysokość wody w piwnicy była na tyle mała że nie możliwe było wypompowanie za pomocą pompy. Po zakończonych działaniach zostaliśmy przedysponowani na ul. Targową w Wodzisławiu Śląskim do zalanej jezdni, po dojeździe na miejsce nie zastaliśmy zalanej jezdni. Po zgłoszeniu sytuacji do SKKP w Wodzisławiu Śląskim wróciliśmy na dalsze zabezpieczanie rejonu. Około godziny 18:00 wróciliśmy do jednostki. Zabezpieczaliśmy rejon operacyjny wraz z OSP Gołkowice.

Zabezpieczenie rejonu operacyjnego JRG Wodzisław Śląski
Przewiń na górę