Pożar samochodu, Godów

W dniu 19.05.2022 r. o godzinie 1:38 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu osobowego w Godowie na ul. Piaskowej. Do pożaru udaliśmy się zastępem GBA Mercedes-Benz Atego w składzie 6 osobowym. W trakcie dojazdu zostaliśmy poinformowani, że pożar przeniósł się również na garaż oraz że w środku znajdują się butle z gazem propan-butan. Po dojeździe zastaliśmy rozwinięty pożar garażu wraz z samochodem w środku, rozwinęliśmy 2 linie gaśnicze i strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru zewnątrz pianą gaśniczą. Po wstępnym ugaszeniu pożaru udało się zlokalizować butle z gazem które zostały wyniesione i na bieżąco chłodzone. Do jednostki wróciliśmy około godziny 4:00. Współpracowaliśmy z 2 zastępami z JRG Wodzisław Śląski, OSP Godów, OSP Gołkowice, KSRG OSP Gorzyce oraz Policją.

Pożar samochodu, Godów
Przewiń na górę