Plama oleju, Łaziska

W dniu 21.05.2022 r. o godzinie 12:51 zostaliśmy zadysponowani do plamy oleju w Łaziskach na ul. Powstańców Śląskich. Według zgłoszenia plama oleju miała wynosić około 50m. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu ustaliliśmy że plama oleju sięga około 500m. Plama została zneutralizowana za pomocą sorbentu. Podczas kończenia pierwszej akcji zgłosiła się do nas kobieta mieszkająca w Republice Czeskiej, że nieopodal zdarzenia w którym braliśmy udział coś się stało z jej samochodem i boi się podróżować dalej z racji że w samochodzie ma małe dziecko. Po zakończonych działaniach podjechaliśmy w miejsce które Pani nam wskazała, okazało się że w miejscu gdzie wcześniej zaczynaliśmy neutralizacje Pani uszkodził się samochód co spowodowało wyciek oleju na drogę. Po zgłoszeniu wszystkich informacji do SKKP w Wodzisławiu Śląskim przystąpiliśmy do neutralizacji drugiej plamy za pomocą sorbentu. Działania zakończyliśmy o godzinie 14:20. Najmłodszy pasażer za wzorową postawę został nagrodzony misiem 😊👊

Plama oleju, Łaziska
Przewiń na górę